5 טיפים לרילס ויראליים

מה הסוד לצמיחה ויראלית באינסטגרם כרגע? ניחשת נכון, הרילס reels באינסטגרם.
אם את נמצאת באינסטגרם, תסכימי איתנו שאי אפשר להיות אדישה לכניסת הרילס לעולם האינסטגרם.
הרילס הם קונספט של טיקטוק שהפך להיות הצלחה עולמית וכמובן כשיש משהו מצליח בסושיאל מדיה אז מארק צוקרברג חייב שגם אצלו זה יהיה.

הרילס הוא פיצ'ר באינסטגרם שמאפשר למשתמשים ליצור קצרי וידאו קצרים עם מוזיקה ולשתף אותם אצלם בסטוריס, בפיד ובטאב חדש של רילס שנמצא בפרופיל של המשתמש. הפיצ'ר של הרילס נכנס לפני מעל לשנה לאינסטגרם, אבל רק בארצות הברית ועוד כמה מדינות ואלינו הוא הגיע באיחור לפני כמה חודשים. מאז הוא הפך להיות הצלחה מסחררת וכל מי שנמצא באינסטגרם יודע שהדרך שלו לקבל חשיפה גדולה ועוקבים חדשים היא דרך הרילס.

למה? כי הרילס לעומת סטוריס ופוסטים נחשף להרבה יותר אנשים בצורה אורגנית וגם אם יש לך שני עוקבים את יכולה להגיע לחשיפה של מאות אלפי עוקבים!

אבל…

זה לא קורה סתם. יש עקרונות שחשוב ליישם על מנת להגדיל את הסיכוי שהריל שלך יהיה ויראלי (קישור לקורס רילס שלנו)

הכנו לך פוסט מהמם עם 5 טיפים חשובים במיוחד לאיך להפוך את הריל שלך לויראלי 

תוודאי שפתיחת הסרטון ישר מושכת את העין

לא משנה כמה הסרטון שלך יהיה מהמם ומושקע. אם פתיחת הסרטון לא מספיק מושכת לעין אז זה יפגע בסיכוי שאנשים יצפו בסרטון שלך. תחשבי עלייך בתור משתמשת באינסטגרם. כשאת גוללת בין סרטונים. על אילו סרטונים תלחצי? סביר להניח שתלחצי על הסרטונים שההתחלה שלהם משכה לך את העין.

יש כל מיני דרכים לגרום לפתיחה למשוך את העין:

  1. ויזואליותת מושכת כמו צבעוניות, מקום יפה , עריכה מיוחדת
  2. כותרת מעוררת רגש כמו : כותרת מעניינת /מסקרנת/ מצחיקה 
  3. סיטואציה מצחיקה או מסקרנת 
  4. משהו מפתיע
  5. כותרת לגבי סרטון בעל ערך לימודי

השתמשי בסאונדים ויראלים

הרבה מהמשתמשים ברילס פשוט בוחרים מוזיקה שהם אוהבים ולא מייחסים חשיבות לסאונד. האמת שהסאונד הוא בין הדברים החשובים ביותר בריל. אנחנו יודעות שזה יכול להפתיע, כי הרבה אנשים צופים באינסטגרם בלי סאונד.

אז למה זה חשוב?

אינסטגרם רוצה לקדם את התוכן עם הכי הרבה סיכוי שיעורר עניין. זאת הדרך לדאוג שהמשתמש ישאר באפליקציה כמה שיותר זמן והמטרה של אינסטגרם כמו כל סושיאל מדיה זה לעודד את המשתמש להיות כמה שיותר זמן באפליקציה. 

איך אינסטגרם יודע אם לתוכן יש פוטנציאל לעורר עניין? כמובן שלזה אחרא האלגוריתם של אינסטגרם והוא מורכב מאוד אבל אחת הדרכים שלו לנבא איזה תוכן יהיה טוב יותר היא דרך הסאונד. כי אם יש ריל שעבד ממש טוב וזכה להרבה צפיות ומעורבוות, אז יש סיכוי שסרטון עם סאונד דומה וכנראה גם קונספט דומה יצליח גם הוא. 

את לא צריכה להמציא את הגלגל מחדש. אם יש סאונד ויראלי נצלי את זה כדי ליצור גם ריל עם הסאונד הזה.  איך תעשי את זה? אם את רואה ריל עם הרבה צפיות ומעורבות, תלחצי על הסאונד למעלה וככה תוכלי גם לשמור את הסאונד הזה ולהשתמש בו וגם לצפות בעוד סרטונים עם אותו סאונד ולקבל השראה לריל שאת יכולה ליצור בקונספט דומה.

צלמי עם אנרגיות גבוהות

האנרגיות שלך עוברות דרך הסרטון. אם את בלי מצב רוח או שאין לך כוח לצילומים זה ישר יראה בסרטון וחבל. תסכימי איתנו שכשאת רואה סרטון עם מישהי עם אנרגיות גבוהות וחיוביות, זה ישר נדבק גם בך ואת רוצה לעקוב אחרי אותה בחורה. 

אם את מרגישה שאין לך חשק לצלם אז עדיף שתוותרי על זה באותו רגע. לכי תעשי משהו שעושה לך טוב ונותן לך ווייב חיובי ואז תחזרי לקטע של צילום הסרטון. את תראי שזה ישפיע גם על החוויה שלך וגם יהפוך את הריל שלך למלהיב יותר.

תוודאי שאפשר להבין את הסרטון גם בלי סאונד

זה ברור שהסאונד הוא חלק ממש חשוב מהריל והרבה פעמים הוא זה שהופך את הריל לכזה מגניב. אבל אסור להתעלם מהעובדה שהרבה מהאנשים צופים באינסטגרם ובכללי במובייל בלי סאונד. אם את מכינה סרטון והדרך היחידה להבין את המסר היא דרך הסאונד, את מפספסת קהל גדול מאוד שיכול היה לאהוב את הריל שלך.

דרך טובה להפוך את הסרטון לברור גם בלי סאונד, היא דרך הוספת כותרות לאורך הסרטון. אם את מדברת בסרטון אז שימי כותרות עם עיקרי הדברים שאת אומרת . אם רואים משהו בסרטון והסאונד הוא העיקר אז שימי כותרות שמתמללות את מה שקורה בסאונד. 

תעבדי עם הצ'ק ליסט שלנו!

אנחנו בטוחות שהטיפים שכתבנו לך יתנו לך דחיפה מעולה להצלחה עם הרילס. אבל אנחנו גם יודעות כמה זמן לוקח לחשוב על רעיון לריל, כמה זמן לוקח לייצר אותו וכמה תסכול יכול להיות שאחרי כל ההשקעה הריל זוכה לחשיפה מאוד נמוכה.
אנחנו מתעסקות כל היום באינסטגרם ולקח לנו זמן להבין מה עובד הכי טוב ומה פחות. אחרי המון ניסוי וטעיה ועבודה אצלנו להגיע למצב שכל ריל שלנו זוכה ללפחות 10 אלף צפיות.

חשבנו הרבה איך נוכל לעזור לך גם ליצור רילס כאלה ואיך לתת לך את כל הידע שצברנו בצורה פשוטה וקלילה.
בסוף החלטנו לייצר קורס מקיף וכיפי על איך ליצור רילס ואיך לדאוג שהם יהיו ויראלים. כל סרטון אצלנו הוא בקונספט שונה אבל נוצר באותה שיטה שעובדת עבורנו כל פעם מחדש ואנחנו יודעות שזה יעבוד גם אצלך.

אין לנו ספק שאם תעלי גם את המון רילס ותשקיעי הרבה עבודה וניסוי וטעיה תגיעי למצב שתמצאי את השיטה שעובדת בשבילך. אבל למה לעבוד כל כך קשה כשאנחנו כבר עשינו את זה ואנחנו מגישות לך את הידע שלנו על מגש של כסף?
בקיצור כנסי פה לעוד מידע על הקורס רילס שלנו.

נשמח גם שתכתבי לנו בתגובות מה עבד אצלך ברילס ואילו עוד טיפים יש לך שיוכלו לעזור לאחרות

Leave A Reply