איך לשווק עסק חדש – בחירת פלטפורמה לשיווק העסק

אז הקמתם עסק חדש – ברכותינו! מהר מאוד בטח גיליתם שכדי להקים עסק תצטרכו על הדרך ללמוד אינספור תחומים – והחשוב בהם הוא כנראה יהיה שיווק. ובאמת בעלי עסקים רבים מתחילים את הדרך כשהם בתפקיד המנכ"ל, סמנכ"ל כספים וסמנכ"ל שיווק.

ומהר מאוד בעל עסק חדש גם ימצא את עצמו נחשף לעולם חדש, שאולי לא הכיר קודם, של שיווק דיגיטלי. עם כמה שזה על פניו נראה קליל ופשוט, הרבה בעלי עסקים מוצאים את עצמם פתאום ניצבים בפני כמה רשתות חברתיות שהם שמעו שהם "חייבים להיות שם" ו"זה העתיד" – ומבלי שהם שמים לב הם מנהלים בנוסף לעסק שלהם גם כמה עמודים ברשתות חברתיות (שבמשרד פרסום רגיל יכול להיות שיידרשו כמה אנשים לעמול על אותה המשימה).

בסרטון הזה אנחנו רוצות לעזור לכם לעשות טיפה סדר. בתור התחלה נדגיש שאנחנו מציעות להתמקד ולבחור פלטפורמה אחת לפעול בה. עדיף להיות נוכחים במקום אחד כמו שצריך מאשר להיות בלתי נראים בכמה פלטפורמות. ואיך בוחרים? על זה בדיוק הסרטון.

ואם אתם עדיין מתקשים לבחור ומרגישים מעט אבודים – יש לנו מסלול ייעוץ במיוחד בשבילכם. אנחנו מבינות שבתחילת הדרך הרבה פעמים לא תוכלו להעביר את השיווק לידיים מקצועיות ובאמת תאלצו אתם לג'נגל בין כל המטלות. אנחנו גם היינו שם ואנחנו לגמרי מבינות. בדיוק בגלל זה אנחנו מציעות שיחת ייעוץ לבעלי עסק חדש – בשיחה נבחר פלטפורמה לשווק בה ונחליט בדיוק איך לעשות את זה בדרך הטובה ביותר. המטרה שלנו היא שבשיחה הזו ננבנה יחד אסטרטגיה וטקטיקה ככה שתוכלו לחסוך הרבה זמן וכאבי ראש ופשוט ליהנות מפרסום העסק שלכם!  

Leave A Reply